Grzechotki dla niemowląt


W jakim wieku grzechotka dla dziecka?

Grzechotki to niezwykle popularny rodzaj zabawek dla dzieci - chyba nie ma wśród nas kogoś, kto nie znałby tego przedmiotu. Różnorodne wzory i kolory tego typu akcesoriów mają za zadanie przykuć uwagę malucha oraz pozwolić mu na zabawę. Im bardziej grzechotka dla noworodka jest kolorowa tym chętniej dziecko będzie po nią sięgać - to pewne. Czasem sprawdzają się również grzechotki kontrastowe, posiadające dwa kolory, np. biały i czarny. Przed zakupem warto więc zastanowić się, które modele będą najlepsze dla naszego malucha. Niektóre grzechotki przeznaczone są dla naprawdę małych dzieci (poniżej 6 miesięcy lub jeszcze mniej) - między innymi takie modele zabawek znajdziesz w naszej ofercie. Noworodka z pewnością zadowoli zabawka, której będzie mógł nasłuchiwać i oglądać, gdy rodzice będą ją trzymali. Ciekawe wzory lub jaskrawe kolory przyciągną wzrok dziecka. Warto wiedzieć, że po narodzinach delikatny słuch wymaga bardzo delikatnych dźwięków. W wieku 3-6 miesięcy niemowlęta są już w stanie chwytać zabawki i samodzielnie potrząsać grzechotką, a więc dobrym wyborem jest taka, powodująca odrobinę więcej hałasu. W naszej ofercie znajdziesz również takie model.

Jaka powinna być dobra grzechotka?

Przede wszystkim zabawka ta powinna być dopasowana do sposobu jej używania przez niemowlę. Oczywiste jest, że maluch będzie ją trzymał w rączkach - powinna więc posiadać odpowiednio wyprofilowany uchwyt. Grzechotka dla dziecka nie może posiadać żadnych ostrych elementów, żeby dziecko nie skaleczyło się podczas jej użytkowania. Zabawka powinna być także wykonana z materiałów, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia i nie powodują uczuleń z powodu toksycznych substancji. Podarowana maluchowi grzechotka nie może być również zbyt ciężka - dziecko często będzie bawić się nią trzymając ją nad głową, co w przypadku wyślizgnięcia się może spowodować upadek grzechotki na twarz malucha. Należy więc zawsze upewniać się, że kupowany przez nas model nie posiada żadnych wad i jest absolutnie bezpieczny dla niemowlaka.

Miękkie grzechotki dla niemowlaka

Grzechotka to przedmiot, który wspaniale przykuwa uwagę każdego niemowlaka. Znajdujące się w naszej ofercie modele świetne nadają się nie tylko do zabawy, ale także do zawieszenia np. nad łóżeczkiem lub w wózku, stanowiąc dekoracyjną i ciekawą ozdobę. Nasze grzechotki stworzone zostały z miękkich materiałów, co gwarantuje przyjemnie miękki dotyk oraz duże bezpieczeństwo podczas zabawy. Niewątpliwą zaletą naszych grzechotek jest ogromna różnorodność kształtów - dostępne są między innymi modele w postaci maskotek. Rozwijający się umysł malucha potrzebuje nie tylko odpowiednich kształtów do ćwiczenia umiejętności chwytania, ale także różnych dźwięków, dzięki którym może udoskonalać zmysł słuchu - nasze grzechotki idealnie spełniają ten warunek. Proponowane modele są dobre dla wszystkich niemowląt, niezależnie od ich wieku. Sprawdzą się zawsze i przez długi czas będą towarzyszami dziecięcych zabaw. Oprócz wymienionych powyżej cech, nasze produkty można również zabrać ze sobą na spacer, dzięki możliwości łatwego przypięcia do wózka. Wszystkie produkty można zamówić online w naszym internetowym sklepie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.