Kubki dla dziecka


Kubki dla dziecka powinny charakteryzować się przede wszystkim łatwością użytkowania. Wymagane jest żeby ich kształt był ergonomiczny i wygodny dla małych rączek bobasa. Ważne jest także aby produkty do karmienia tego rodzaju były wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu - jest to wyjątkowo istotne, gdyż maluch spożywa posiłki do kilku razu dziennie.

Jeśli dziecko potrafi już samodzielnie utrzymać butelkę podczas picia, oznacza, że jest gotowe na pierwszy kubeczek. W przypadku pociech karmionych butelką, kwestia ta jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż trudniej jest stwierdzić umiejętności manualne malucha. Zazwyczaj dzieci karmione butelką dużo szybciej uczą się, jak trzymać samodzielnie kubeczek do picia, jednakże nie jest to ogólnie panująca reguła. Kolejnym istotnym czynnikiem przyspieszającym naukę korzystania z kubeczka jest zainteresowanie malucha tym przedmiotem. Ozdobne wzornictwo w postaci kolorowych naklejek z pewnością pomoże dziecku oswoić się z tym naczyniem.

Kubki dla niemowląt

Pierwszy kubek dla dziecka można wprowadzić już w około 5 miesiącu życia. Wiąże się to także z możliwością obserwacji zdolności manualnych malucha. Na początek dobrze jest kupić tzw. kubeczek niekapek. Taki rodzaj naczynia dla dziecka jest gwarancją tego, że napój nie zostanie rozlany na podłodze lub w łóżeczku - zapewnia to specjalna konstrukcja tego naczynia. Wymaga ona tego, że aby dziecko mogło się napić będzie musiało lekko possać ustnik kubeczka, co będzie mu przypominało ssanie piersi lub butelki i przyjdzie mu z większą łatwością niż picie ze zwykłego kubka. Kubki dla niemowląt w postaci niekapków są obecnie bardzo popularne, dlatego też w naszym sklepie oferujemy duży wybór produktów tego rodzaju.

Charakteryzują się one wygodnymi bezpiecznymi uchwytami ułatwiającymi chwytanie i trzymanie kubka w malutkich rączkach dziecka, natomiast gdy dziecko już opanuje umiejętność picia przez ustnik można zdjąć pokrywkę i używać go jako zwykłego kubeczka, który będzie lekki i poręczny. Zaletą naszych produktów tego rodzaju jest także możliwość mycia w zmywarce.

Kubki dla dziecka online

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę produktów do karmienia dzieci. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu Malaboo każdy rodzić może obejrzeć miseczki lub kubki dla dziecka online, a następnie dokonać zakupu najbardziej odpowiedniego modelu. Nasze kubeczki dla najmłodszych udekorowane różnorodnymi wzorami sprawią, że dla niejednego malucha wypicie soku lub herbaty będzie nie lada przyjemnością. Duża wytrzymałość sprawi także, że naczynie nie ulegnie zniszczeniu podczas zabawy.

Wszystkie produkty zostały precyzyjnie dopasowane do potrzeb najmłodszych, co gwarantuje, że każdy znajdzie produkt taki jakiego potrzebuje. Jeśli więc szukasz odpowiednich akcesoriów do karmienia swojego dziecka, przejrzyj całą naszą ofertę już teraz i przekonaj się jak wiele modeli proponujemy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.