Otulacze dla niemowląt


Z biegiem czasu otulacze dla niemowląt stały się podstawowym elementem w wyprawce malucha. Przez kilka tygodni po porodzie niemowlę w łóżeczku czy wózku przyjmuję pozycję taką jak przyjmowało w łonie mamy, czyli pozycję embrionalną. Rodząc się poznaje w jednym momencie wszystko czego nie znało do tej pory: dźwięk i światło. Często właśnie to może być powodem jego dezorientacji. Z tego powodu maluch może mieć problemy z zasypianiem i pozornie bez powodu płakać. Na szczęście z pomocą nadchodzi otulacz, którego zadaniem jest zapewnić przytulne i ciepłe miejsce do snu. Spokojny sen to zdrowy sen, podczas którego organizm malucha regeneruje się i rozwija najlepiej. Dziecko przez pierwsze tygodnie przesypia większą część doby, dlatego tak ważne jest spokojne i przytulne miejsce. Oprócz wygodnego łóżeczka kolejnym istotnym elementem będzie otulacz. Dziecko w otulaczu ma ograniczoną przestrzeń, dzięki czemu czuje się bezpieczne. Według metody Karpa otulony niemowlę odczuwa sen podobnie jak w brzuchu mamy. Otulenie dziecka polega na owinięciu ciała w okół za pomocą otulacza tak aby przylegał do ciała, ale nie ściskał. Co jasno objaśnione w instrukcji otulacza.

Otulacze dla dzieci

Najlepszym wyborem otulacza dla niemowlaka będzie dobór takiego, który będzie ładny, miły i delikatny dla skóry. W naszym sklepie w kategorii wyprawka znajdziesz piękne delikatne dla skóry niemowlęcia otulacze. Do Twojej decyzji pozostaje wybór materiału, wzoru oraz koloru. W naszym asortymencie znajdziesz produkty wykonane z bambusa oraz muślinu. Bambus jest bardzo wytrzymały, antyalergiczny, antybakteryjny i antygrzybiczy. Muślinowe otulacze dla dzieci to takie które zostały wykonane w 60% z wiskozy bambusowej i w 40% z bawełny. Są bardzo miękkie, pozwalają również skórze oddychać. Świetnie sprawdzą się jako ochrona przeciwsłoneczna oraz przeciw owadom. Jeśli chodzi o wzór i kolor to w naszym sklepie każdy rodzic znajdzie idealny dla swojej pociechy.

Znajdziesz u nas różowe otulacze dla dziewczynek, białe lub szare, a dla chłopców w kolorze niebieskim i białym. Każdy otulacz posiada niezbędne atesty, dzięki czemu jesteśmy pewni 100% bezpieczeństwa dla dziecka. Otulacz odpowiednio dobrany do gustu zarówno wzorem jak i kolorem będzie świetnym uzupełnieniem pokoju, w którym zapanuje przytulny klimat. Nasze produkty pochodzą z wyjątkowej kolekcji od Effiki, która została stworzona we współpracy ze znaną wszystkim aktorką Małgorzatą Sochą. Produkty dostępne w naszym sklepie są modne, ładne, wygodne i bezpieczne dla każdego dzidziusia. W naszym asortymencie znajdziesz również kocyki, które również w wyjątkowych przypadkach mogą zastąpić otulacze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy pomocą. Życzymy wszystkim rodzicom udanych zakupów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.