Pieluszki bambusowe


Pieluszki to z całą pewnością wyprawkowe must have. Wielu rodziców nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich w pierwszych miesiącach życia maleństwa. Sprawdzają się one w wielu codziennych czynnościach. Pomocne podczas odbijania malucha po jedzeniu, kiedy często zdarza się ulewanie. Niezastąpione gdy dziecko ząbkuje i występuje nadmierne ślinienie. Idealne jako podkład do przewijania maleństwa poza domem. Świetnie nadają się również do otulenia dziecka. Coraz większą popularnością cieszą się pieluszki bambusowe. Są produktem, które docenili i pokochali rodzice małych szkrabów.

Pieluszki bambusowe dla noworodków

Rodzice uwielbiają produkty bambusowe, ponieważ jest to najwyższej jakości tkanina. Posiada ona szereg właściwości. Jest antybakteryjna, antygrzybicza oraz antyalergiczna. Doskonale wchłania wodę, a także chroni przed promieniowaniem UV. Dzięki temu pieluszki bambusowe dla noworodków mogą zastąpić nawet kocyk podczas letnich spacerów. Bambus ma również właściwości termoregulacyjne, nie nagrzewa się i jest przyjemnie chłodny w dotyku. Tkanina ta bardzo szybko schnie, więc pieluszek wykonanych z bambusa możecie używać na okrągło. Dodatkowo, te produkty są ozdobione zabawnymi wzorami oraz kolorami, przez co korzystanie z nich jest jeszcze przyjemniejsze.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.