NOSIDEŁKO MINI 3D JERSEY NIEBIESKI
NOSIDEŁKO MINI 3D JERSEY NIEBIESKI
NOSIDEŁKO MINI 3D JERSEY NIEBIESKI
NOSIDEŁKO MINI 3D JERSEY NIEBIESKI

NOSIDEŁKO MINI 3D JERSEY NIEBIESKI

357,00 zł
Brutto

Certyfikat
Oeko-Tex Standard 100, klasa 1
3 szt.

Opis produktu - NOSIDEŁKO MINI 3D JERSEY NIEBIESKI

Nosidełko mini 3d jersey niebieski polecane jest szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka, które potrzebuje bliskości rodzica. Niemowlę 👶 jest spokojniejsze czując, że jest noszone, a mama ma dwie ręce wolne. Nosidełko zostało wykonane w wyjątkowo miękkich tkanin. Dzięki temu delikatnie otula dziecko tworząc mu przytulną przestrzeń, a równocześnie jest przyjazne dla jego wrażliwej skóry.

Znakomite nosidełko mini 3d jersey niebieski

To znakomite nosidełko mini 3d jersey niebieski jest bardzo proste w użyciu, idealnie dostosowane do noszenia noworodków. Posiada stabilne, regulowane podparcie dla szyi oraz główki dziecka. Wspiera plecki, nóżki oraz bioderka maluszka. Przez delikatny materiał można wyczuć i kontrolować ułożenie dziecka i naturalne wygięcie jego kręgosłupa w kształcie litery C.

Materiał jersey 3D: najnowszy i najdelikatniejszy w dotyku, gładki i elastyczny. Tkanina 3D ma trzy warstwy: wewnętrzną, środkową i zewnętrzną. Nie posiada wypełnienia, przez które nosidełko byłoby zbyt ciepłe. Środkowa warstwa wykonana jest z nici jednowłóknowej. Dzięki temu nosidełko otula i stabilizuje dziecko, a jednocześnie zapewnia bardzo dobry przepływ powietrza, więc pozostaje przewiewne i chłodne podczas użytkowania.

Wiek: 0-12 miesięcy. Od 5 miesiąca możliwość noszenia dziecka przodem do otoczenia.

Nosidełko BabyBjorn Mini spełnia wymagania zarówno europejskiej (EN 13209-2:2015), jak amerykańskiej (ASTM F2236) normy dotyczącej bezpieczeństwa.

Opinie

Brak opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.