Śliniaki dla niemowląt


Karmienie dzieci należy do czynności wykonywanych przez rodziców w pierwszych tygodniach życia dziecka nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. Niemowlaki zazwyczaj domagają się otrzymania posiłku co 1-1,5h. Częstotliwość karmienia zmniejsza się z czasem. Jak powszechnie wiadomo, niezbędną rzeczą do karmienia niemowląt jest śliniaczek. Służy on głównie po to by rodzice nie musieli prać ubranek malucha po każdym posiłku. Występują one w różnych wersjach i różnią się między sobą materiałem, szatą graficzną, jednak niezmiennie pozostają niezwykle funkcjonalne. Dlatego też rodzice często zadają sobie pytanie, jaki śliniaczek dla dziecka wybrać. Wybór jest ogromny, można znaleźć śliniaki dla niemowląt nieprzemakalne, przemakalne, zapinane na rzepy lub sznurki lub ze specjalnymi kieszonkami na jedzenie. Należy więc dobrze przemyśleć wybór odpowiedniego śliniaka dla naszego dziecka. Co ważniejsze, powinniśmy wziąć pod uwagę:
- sposób zapinania śliniaka (rzepy, sznurek),
- regulację zapięcia,
- wielkość śliniaka (duży, średni, mały),
- szatę graficzną (jednolity kolor, nadruk),
- kieszonkę na resztki jedzenia.

Śliniaki dla dziecka online

Każdy posiłek wraz z pomocą śliniaka można zamienić w super przygodę dla malucha. Śliniaki dla dziecka online dostępne w naszym sklepie stanowią jeden z niezastąpionych akcesoriów do karmienia dziecka w początkowych fazach jego życia. Ich główne zastosowanie to zapobieganie zabrudzeniom ubranek, stolików, krzesełek i innych elementów. Mogą być wykonane z różnych materiałów. Jednak do najbardziej praktycznych należą śliniaczki nieprzemakalne, gdyż najłatwiej jest zmyć z nich wszelkie plamy i zabrudzenia. Prócz tych tradycyjnych wykonanych z bawełny zapinanych na rzepy, wybrać można modele z kieszonką. Ważne jest by śliniaczki miały bogatą szatę graficzną i wyróżniały się ciekawymi kolorami, wzorkami, gdyż zainteresują wtedy dziecko i skupią na sobie jego uwagę. Prócz tych służących wielokrotnemu użytkowi występują również jednorazowe śliniaczki, które są bardzo przydatne np. podczas podróży. Śliniaczek jest potrzebny dziecku niemal od urodzenia i z pewnością się przyda.

Śliniaki dla dzieci

Wybierając śliniaki dla dziecka, warto dobrać go odpowiednio do wieku malucha. Należy również zwrócić uwagę na to że dziecko, gdy samo zacznie jeść również będzie mogło go używać, dlatego warto mieć to na uwadze i wybrać uniwersalny rozmiar. Najlepiej dokonać wyboru śliniaczka z zabawnym nadrukiem, by umilić posiłek niejadkowi. Pomagają one w zachowaniu czystości w czasie karmienia. Jak powszechnie wiadomo śliniaczki stanowią niezbędny element garderoby każdego dziecka zabezpieczając jednocześnie ubranie przez przemoczeniem i zabrudzeniami w trakcie posiłku. W naszej ofercie można znaleźć śliniaki nieprzemakalne, “giganty”, które zakrywają całe ubranko naszego malucha, śliniaki - bandanki, które mimo swojej funkcjonalności świetnie się prezentują i pasują do każdej stylizacji. Zatem wybór jest całkiem spory i z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla swojego szkraba.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.