Smoczki i zawieszki

ZAWIESZKA MR B ZAWIESZKA MR B 2
Dostępny
Zawieszki do smoczka
ZAWIESZKA MR B
Lullalove
39,00 zł

Smoczek to wyjątkowo istotny element dziecięcej wyprawki. Nie można o nim zapomnieć! Jednak kupno smoczka i zawieszki dla niemowlaków nie jest prostą sprawą i musi być dokładnie sprawdzone. Wszystko dlatego, że jest to produkt, od którego wiele zależy. Warto wiedzieć, że smoczki dawniej powodowały u niemowląt często alergie i wywoływały bólu, ale uważano, że małe dzieci go nie mogą odczuwać. Dziś na szczęście ta sytuacja nie ma już miejsca, a my możemy z dumą zaproponować Ci nowoczesne i doskonale wykonane smoczki dla dzieci, które będą nie tylko idealnie dopasowane do potrzeb Twojego malucha, ale także bezpieczne, posiadające specjalistyczne certyfikaty potwierdzające badania, które wskazują, że dany materiał jest dla dziecka nieszkodliwy i korzystny. Jak więc widzisz, wybór odpowiedniego smoczka to trudna sprawa, ale my oferujemy Ci tylko doskonałe produkty, w których najważniejsza jest jakość oraz użycie tych materiałów, które mogą znajdować się w dziecięcych ustach.

Jakie produkty dla niemowląt oferujemy?

Smoczki i zawieszki dla niemowlaków to produkty niezwykle istotne. W naszej gamie, znajdziesz szeroki wybór modeli dla niemowlaków, głównie wykonane z plastiku – mowa o uchwycie – oraz drewna. Z kolei sam smoczek, element, który trafia do ust malca, jest wykonany z hipoalergicznego i nietoksycznego sylikonu, który zapobiega namnażaniu się bakterii i sprawia, że korzystanie ze smoczka jest dużo prostsze. Istotną rolę w każdym produkcie, jaki oferujemy odgrywają materiały. Nie inaczej jest z zawieszkami dla niemowlaków. Są to specjalne sznurki wykonane z tego samego tworzywa, co uchwyty samych smoczków, a więc mogą to być albo drewniane zawieszki, albo plastikowe, które pełnią funkcję trzymaka. Dzięki temu rodzic nie musi przejmować się tym, że maluch wypluwa smoczek z buzi, gdyż ten zawsze pozostaje przypięty do bluzeczki czy spodenek.

Czym charakteryzują się smoczki i zawieszki dla niemowląt?

Przede wszystkim cały czas dbamy o bezpieczeństwo naszych produktów. Każdy z nich musi przejść odpowiednie testy oraz wykazać się właściwościami, które sprawią, że będzie je można dać niemowlakom. Wiemy to z własnego doświadczenia. A o co jeszcze dbamy? O cenę, by nie była zbyt wysoka i niewspółmierna do jakości. Chcemy dawać Ci produkty wysokiej klasy, za które zapłacisz tylko tyle, ile rzeczywiście są warte. Niezawodność - nasze produkty w tym także właśnie smoczki i zawieszki dla niemowlaków muszą charakteryzować się wytrzymałością. Nie mogą być niebezpieczne dla malucha poprzez to, że będą się szybko zużywały czy psuły. Nowoczesny design - każdy smoczek i każda zawieszka są produktami zaprojektowanymi, by ciekawić małego odkrywcę. Dzięki temu chętniej sięgnie po smoczek i będzie mógł już za jego pomocą poznawać choć odrobinę wielkiego świata. Chcemy oferować jak najszerszą gamę produktów, dlatego dbamy o różnorodność. Niezależnie jednak od tego, który wariant wybierzesz, zawsze skupiamy się na tym, by każdy materiał był bezpieczny i trwały.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.