Szumiące misie dla dziecka


Każdy maluch przychodząc na świat musi radzić sobie z ogromną ilością działających bodźców, których wcześniej nie miał okazji poznać. Poprzez spokojny szum, który wytwarza zabawka, maluch będzie w stanie się uspokoić w trakcie zasypiania. Szumiące misie dla dziecka to niebywale przydatny gadżet, szczególnie dla niemowląt, które urodziły się przedwcześnie, przechodziły alergię bądź żółtaczkę. Co więcej, szumisie zapewniają bardzo podobne warunki do tych w życiu płodowym. Wpływa to pozytywnie na układ nerwowy naszego malucha. Szumiące misie wydają dźwięki jednostajne, spokojne i pozbawione wysokich tonów. Co więcej, tego typu zabawki stanowią stymulację sensoryczną dla dziecka. Warto również wspomnieć, że pediatrzy bardzo polecają tego typu rozwiązania. Ważne jest by stworzyć noworodkowi w pierwszych tygodniach życia jak najbardziej zbliżone warunki do tych w łonie matki. Szum, nazywany białym przypomina maluchowi odgłosy które słyszał przez pierwsze miesiące, a co ważniejsze pomaga mu się wyciszyć i zasnąć.

Szumiące misie dla niemowląt

Celem szumiących misiów jest zapewnienie najmłodszym spokojnego i komfortowego snu. Są one również przydatne dla rodziców, którzy nie muszą się martwić, że ich maluch przebudzi się nagle w środku nocy. Misie emitujące biały szum kojarzą się noworodkom z bezpieczeństwem, takim jakie miały w brzuchu mamy. Nie od dziś wiadomo, że dźwięk suszarki uspokaja maluchów, jest to jednak nieekonomiczny i mało bezpieczny patent. Wysusza i nagrzewa powietrze, co może szkodzić noworodkom. Szumiące misie poprzez połączenie białego szumu jaki wydają i miękkiej maskotki w jednym, stają się jedną z ukochanych zabawek naszych dzieci. Szumiące misie dla niemowląt pełnią rolę nie tylko przytulanek, ale również wiernych towarzyszy podczas wieczornych potyczek.

Szumiące misie dla dziecka online

Nie ulega wątpliwości fakt, że szumiące misie dla dziecka online dostępne w naszym sklepie są wynalazkiem, który podbija serca rodziców z całego świata. Szum emitowany przez pluszaka maskuje dźwięki pochodzące z otoczenia, które z pewnością nie ułatwiają dziecku wypoczynku. Niektóre z nich posiadają również różnego rodzaju atrakcje w postaci szeleszczących elementów, tasiemek, oraz praktycznego mocowania do wózków. Co więcej, część z nich ma czujniki, które uruchamiają szum gdy wyczują, że dziecko zaczyna się przebudzać. Poprzez swoją funkcjonalność i niebanalne wykonanie stanowią idealny prezent dla każdego malucha. W naszej ofercie można znaleźć misie z funkcją CRYsensor, która analizuje dźwięki i wrażliwa jest na płacz dziecka. Co więcej, szumisie są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Są uszyte z odpowiednich atestowanych materiałów, przez co nadają się do użytku już przy pierwszych dniach życia dziecka. Także, każda osoba znajdzie tutaj odpowiedni gadżet dla swojego dziecka. Szumiące misie stanowią idealny prezent dla małego dziecka, pozwalając przy tym na chwilę odpoczynku dla rodziców. Nie ulega wątpliwości fakt, że dzięki świetnej szacie graficznej i funkcjonalności stanowi idealny produkt dla dopiero co poznających świat maluchów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.