Szumiące misie dla dzieci


Czasami brakuje Ci już pomysłu na to, jak ukoić płacz dzieci? Jesteś świadomym rodzicem i zwracasz szczególną uwagę na jakość każdej zabawki, którą kupujesz dla swojego maluszka? A może masz wrażenie, że każdy miś w waszym domu wygląda tak samo? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz szumiące misie – niebanalny gadżet, który na skutek emitowanego jednostajnego szumu nawet w kilka minut pomoże Ci uspokoić Twoją pociechę. Przekonaj się sam!

Szuksz gadżetów do pokoju swojego maluszka? Postaw na szumiące misie!

Dziecko przychodząc na świat, musi radzić sobie z ogromną ilością bodźców, których wcześniej nie miało okazji poznać. Aby pomóc mu w adaptacji, stworzone zostały szumiące misie. Emitują one biały szum, który kojarzy się noworodkowi z życiem płodowym. Wpływa to pozytywnie na układ nerwowy maluszka – odgłosy, które słyszał przez pierwsze miesiące, pomagają mu się wyciszyć i zasnąć. Zapewniają mu więc nie tylko odpowiednią jakość snu, ale także łagodzą napięcie związane z funkcjonowaniem w całkiem innej rzeczywistości niż ta, której doświadczył, będąc w łonie matki.

Szumiący miś gwarancją spokojnego snu

O tym, że biały szum pomaga dzieciom w zasypianiu, wiadomo już od dawna. Wcześniej korzystano jednak z nieekonomicznych i niebezpiecznych sposobów na jego emisję – używano np. suszarek do włosów. Dzięki nim dziecko co prawda zapadało w sen w parę minut, ale wysuszone oraz nagrzane powietrze nie stwarzało odpowiednich do tego warunków. Dlatego też stworzono zabawki, które podbijają serca niemowląt nie tylko emitowanym dźwiękiem, ale też swoim wyglądem – są miękkie i przyjemne w dotyku, co sprawia, że kojarzą się z bezpieczeństwem. Nie mogło więc ich zabraknąć wśród oferowanych przez nas produktów.

Miś szumiś – poznaj niesamowitą moc szumu

Nie ulega wątpliwości, że szumiące misie są wynalazkiem, który podbija serca rodziców i dzieci z całego świata. Odpowiada za to nie tylko emitowany przez nie biały szum. Na uwagę zasługują również inne dodatki w postaci np. szeleszczących elementów czy tasiemek. Co więcej, część z nich ma czujniki, które uruchamiają dźwięk, gdy wyczują, że maluch zaczyna się przebudzać. W naszej ofercie znaleźć można również szumiące misie z funkcją CRYsensor, która analizuje odgłosy i wrażliwa jest na płacz dziecka.

Szumiący miś – obowiązkowe wyposażenie sypialni Twojego dziecka

Każdy miś, który dostępny jest w naszym sklepie, wykonany został z atestowanych materiałów. To cenna informacja dla rodziców, którzy dzięki niej zyskują pewność, że szumiś może towarzyszyć maluchowi już w pierwszych dniach życia – jest bowiem w pełni bezpieczny dla dziecka w każdym wieku. Jesteśmy przekonani, że dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi i miękkości szybko zyska uznanie maluchów. Jako specjaliści w swojej branży mamy więc pewność, że miś szumiś to gwarancja zadowolenia – zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Przekonaj się sam – zdecyduj się na jego zakup już dziś!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.