SMOCZEK USPOKAJAJĄCY SUPREME SAGE
SMOCZEK USPOKAJAJĄCY SUPREME SAGE
SMOCZEK USPOKAJAJĄCY SUPREME SAGE
SMOCZEK USPOKAJAJĄCY SUPREME SAGE

SMOCZEK USPOKAJAJĄCY SUPREME SAGE

Ostatnie sztuki w magazynie
29,00 zł
Brutto

Skład
Smoczek: 100% naturalny kauczuk; osłonka: polipropylen.
Wymiary
Wysokość smoczka: 28-30 mm; wymiary tarczy: 37x59 mm.
2 szt.

Opis produktu - SMOCZEK USPOKAJAJĄCY SUPREME SAGE

Smoczek uspokajający supreme sage to wytrzymały, elastyczny i miękki smoczek duńskiej marki BIBS. Dzięki specjalnemu kształtowi osłonki maluch z łatwością oddycha trzymając smoczek w buzi, nie powstają krostki, zaczerwienienia, czy inne zakażenia skóry. Smoczek jest dedykowany dzieciom od urodzenia do 3 lat.

Smoczek uspokajający supreme sage jest w 100% bezpieczny

Każda mama dba o swoje dziecko najlepiej jak potrafi. Dlatego smoczek uspokajający supreme sage jest w 100% bezpieczny. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany we współpracy z neonatologami, dzięki czemu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku maluszka.

Smoczki BIBS są w 100% bezpieczne, organiczne, nie zawierają szkodliwych substancji BPA, PVC oraz ftalanów. Organiczny kauczuk pozyskiwany z drzew Hevea jest w 100% naturalnym materiałem, dzięki temu jest nietoksyczny i nie powoduje alergii.

Przed pierwszym użyciem smoczek należy umyć, a następnie zalać wrzątkiem na 5 minut. Smoczek nie nadaje się do mycia w zmywarce oraz do sterylizacji w mikrofalówce. Smoczki z kauczuku drzewa Hevea rozciągają się podczas użytkowania, a wymiary końcówki ssącej zwiększają się. Smoczek używany może być nawet o 5 mm większy w stosunku do smoczka nowego. W zależności od intensywności użytkowania smoczek należy wymieniać co około 30 dni. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka. W przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału smoczek należy wyrzucić.

Opinie

Brak opinii
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.