SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR
SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR
SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR
SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR
SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR
SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR

SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
89,00 zł
Brutto

Skład
zabawka: 80% bawełna, 20% poliester; podszewka wewnątrz: 100% poliester

Opis produktu - SUPER ZABAWKA MR B - TERMOFOR

Super zabawka MR B – termofor jest to produkt stworzony z myślą o rosnącej świadomości rodziców na temat związany w rozwojem niemowląt. Zabawka zapewnia stymulację zmysłów dziecka, co jest niezwykle ważne. Jest to połączenie kontrastowych kolorów (czerń, biel oraz czerwień), wystających metek oraz szeleszczących dźwięków. MR B jest wykonany z tkanin, które posiadają certyfikat Bezpieczny dla Dziecka.

Sekretem Super Zabawki jest wkład solny umieszczony wewnątrz. Po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. W zależności od temperatury otoczenia utrzymuje ciepło do godziny. Wkład jest wielokrotnego użytku, po użyciu wystarczy zagotować wg instrukcji dołączonej do opakowania. Wkład jest bezpieczny, nietoksyczny i nie wywołuje oparzeń, co może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka np. suszarką. Ogrzewacz jest zgodny z wymaganiami dyrektyw UE, można go bezpiecznie stosować już po odpadnięciu kikuta pępowiny. Ciepłe okłady brzuszka przynoszą dziecku ulgę podczas bolesnej kolki niemowlęcej. Termofor może być używany przez całą rodzinę. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba odrobiny ciepła.

Uwaga! Sam wkład ogrzewający nie jest zabawką. Używanie razem z wkładem tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Do zabawy służy wyłącznie etui-przytulanka. Zawsze sprawdzaj jak dziecko reaguje na temperaturę. Nie kładź termoforu na wielorazowej pieluszce/pampersie, ponieważ może to skutkować odparzeniem skóry.

Super Zabawka z wkładem solnym otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Produkty powiązane

Opinie

Brak opinii
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.