Zabawki sensoryczne

SZELEŚCIK MR B SZELEŚCIK MR B 2
Dostępny
Zabawki sensoryczne
SZELEŚCIK MR B
Lullalove
39,00 zł

Innowacyjne zabawki sensoryczne to świetnie rozwiązanie, jeśli szukamy nie tylko bezpiecznych akcesoriów dla naszego malucha, ale także przedmiotów wspomagających jego rozwój psychofizyczny. Zabawki sensoryczne to niezwykle przydatne akcesoria, które mają za zadanie stymulować rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. W zależności od rodzaju, przedmioty te pomagają udoskonalać wzrok, układ ruchowy, a nawet równowagę malucha. W naszej ofercie każdy rodzic znajdzie zabawki sensoryczne w idealnym stosunku jakości do ceny. Są to między innymi grzechotki, zawieszki oraz miękkie książeczki. Proponowane poszczególne zabawki posiadają na przykład opcje szeleszczenia, dzięki której podczas zabawy zaangażowany jest także słuch małego dziecka. Nasze oferowane akcesoria cechują się także ciekawymi kształtami i nie przypadkowo dobranymi kolorami. Wszystko to sprawia, że niezależnie od wieku malucha, każdy rodzic z pewnością znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb.

Jakie zabawki sensoryczne wybrać dla niemowlaka?

Zabawki sensoryczne dla większych dzieci różnią się od tych przeznaczonych dla niemowlaków. Wybierając akcesoria tego rodzaju dla noworodka warto zastanowić się na czym zależy nam najbardziej. Czy bardziej wolimy angażować wzrok dziecka, czy słuch, a może dotyk. Dobrze jest także sprawdzić czego taka zabawka może nauczyć naszego malucha. Przykładowo kontrastowe książeczki polecane są w szczególności niemowlętom w pierwszym półroczu życia. Produkty tego rodzaju znajdujące się w naszej ofercie są wykonane w stu procentach z bawełny, co zapewnia dziecku bezpieczeństwo oraz miękkość podczas trzymania w rączkach. Dodatkową zaletą owych książeczek jest wyjątkowa łatwość w utrzymaniu czystości - akcesoria te można wyprać w pralce. Warto pamiętać, że zabawki sensoryczne dla niemowląt powinny charakteryzować się także odpowiednimi rozmiarami, po to, aby maluch mógł je trzymać lub łapać rączkami. W takim przypadku świetnie sprawdzą się również maty edukacyjne z ramionami, na których można zawiesić zabawki sensoryczne takie jak na przykład maskotki, dzwoneczki czy grzechotki. Przy wyborze zabawki dla starszego dziecka warto również wziąć pod uwagę jego upodobania czyli to co najbardziej je interesuje i sprawia największą radość. Ważne jest, aby zabawki dopasowywały się do gustu dziecka. Dzięki temu z pewnością będzie się nimi chętnej bawiło.

Zalety zabawek sensorycznych dla dzieci

Oferowane przez nas zabawki sensoryczne są świetnym rozwiązaniem dla każdego malucha. Konstrukcja tych akcesoriów wprost zachęca bobasa do poznania faktury dotykiem, dokładnego obejrzenia wzrokiem, a także wsłuchania się w szum. Niewątpliwą zaletą tych miękkich przedmiotów jest również to, że dziecko może przytulić się do zabawki, której łagodny dźwięk z pewnością pomoże w zaśnięciu. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane w stu procentach z bezpiecznych materiałów dla skóry dziecka. Przy produkcji zabawek sensorycznych z naszej oferty wykorzystane zostały także barwniki wyłącznie przyjazne środowisku naturalnemu. Wszystko to sprawia, że zabawa nimi będzie bezpieczna i niezapomniana.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.