Zabawki sensoryczne dla niemowląt

SZELEŚCIK MR B SZELEŚCIK MR B 2
Dostępny
Zabawki sensoryczne dla niemowląt
SZELEŚCIK MR B
Lullalove
49,00 zł

Innowacyjne zabawki sensoryczne to świetnie rozwiązanie, jeśli szukamy nie tylko bezpiecznych akcesoriów dla naszego malucha, ale także przedmiotów wspomagających jego rozwój psychofizyczny. Zabawki sensoryczne to niezwykle przydatne akcesoria, dzięki którym stymulowany jest rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. W zależności od rodzaju, przedmioty te pomagają udoskonalać wzrok, układ ruchowy, a nawet równowagę malucha.

Sensoryczna zabawka dla niemowląt i dzieci - moc zabawy i dużo uśmiechu

W naszej ofercie każdy rodzic znajdzie zabawki sensoryczne w idealnym stosunku jakości do ceny. Są to między innymi grzechotki, piłeczki, gryzaki, maty, zawieszki oraz miękkie książeczki. Proponowane poszczególne zabawki sensoryczne wysyłają powiadomienia dźwiękowe w postaci szeleszczenia, dzięki którym podczas zabawy zaangażowany jest także słuch małego dziecka. Nasze akcesoria cechują się także ciekawymi kształtami i odpowiednio dobranymi kolorami. Wszystko to sprawia, że niezależnie od wieku malucha, każdy rodzic z pewnością znajdzie zabawki dopasowane do potrzeb jego dziecka.

Jakie zabawki sensoryczne wybrać dla niemowlaka?

Zabawki sensoryczne dla większych dzieci różnią się od tych przeznaczonych dla niemowląt. Wybierając akcesoria tego rodzaju dla noworodka, warto zastanowić się na czym zależy nam najbardziej. Czy bardziej wolimy angażować wzrok dziecka, słuch, a może dotyk. Dobrze jest także sprawdzić, czego taka zabawka sensoryczna może nauczyć naszego malucha.

Jakie zabawki dla noworodka lub dla 4 miesięcznego dziecka?

Kiedy w naszym domu ma pojawić się nowy członek rodziny, warto zadbać o gadżety, które będą wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych dni życia. Wystarczy zaopatrzyć się np. w szeleścik – to naprawdę przyjemny w dotyku kocyk o kontrastowych kolorach i różnorodnych materiałach, który niemowlęłatwo może chwycić nawet jedną rączką. Zabawką stymulującą zmysły małego brzdąca jest także interaktywna zabawka z lusterkiem, różnego rodzaju gryzaki czy miękkie piłeczki.

Jakie zabawki dla 6 miesięcznego dziecka

Kontrastowe książeczki sensoryczne polecane są w szczególności dlaniemowląt w pierwszym półroczu życia. Produkty tego rodzaju znajdujące się w naszej ofercie są wykonane w stu procentach z bawełny, co zapewnia dziecku bezpieczeństwo oraz miękkość podczas trzymania w rączkach. Dodatkową zaletą owych książeczek jest wyjątkowa łatwość w utrzymaniu czystości – akcesoria te można wyprać w pralce. Warto pamiętać, że zabawki sensoryczne dla niemowląt powinny charakteryzować się także odpowiednimi rozmiarami, po to, aby maluch mógł je trzymać lub łapać rączkami.

Zabawki dla niemowląt i większych dzieci

Świetnie sprawdzą się również maty edukacyjne z ramionami, które wysyłają dźwiękowe powiadomienia. Można na nich zawiesić zabawki sensoryczne takie jak na przykład maskotki, dzwoneczki, gryzaki, kolorowe piłeczki czy grzechotki. Przy wyborze zabawki dla starszego dziecka warto również wziąć pod uwagę jego upodobania, czyli to co najbardziej je interesuje i sprawia największą radość. Ważne jest, aby zabawki dopasowywały się do gustu dziecka. Dzięki temu z pewnością będzie się nimi chętnej bawiło.

Zalety zabawek sensorycznych dla dzieci

Dostępne w naszej ofercie zabawki sensoryczne, są świetnym rozwiązaniem dla każdego malucha. Konstrukcja, kolory i kształty takiej zabawki wprost zachęcają bobasa do poznania faktury dotykiem, dokładnego obejrzenia wzrokiem, a także wsłuchania się w szum zabawki. Dzięki takiej zabawce udoskonalisz nie tylko wzrok, ale także układ ruchowy dziecka. Niewątpliwą zaletą tych miękkich przedmiotów jest również to, że niemowlę może przytulić się do zabawki, której łagodny dźwięk z pewnością pomoże w zaśnięciu. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane w stu procentach z bezpiecznych materiałów dla skóry dziecka. Każda sensoryczna zabawka z naszej oferty wykonana została z przyjaznych środowisku materiałów, nie zapomnieliśmy także o umieszczeniu najważniejszych informacji dotyczących bezpiecznego użytkowania.

Zabawki sensoryczne dla Twojego dziecka

Twoje dziecko lubi bawić się kolorową zabawką sensoryczną? W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę produktów dla niemowląt i większych dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Książeczka kontrastowa, grzechotka, którą maluszek może łatwo chwycić w jedną rączkę, zawieszki czy przytulanki – w Malaboo znajdziesz wszystko dla swojego dziecka! Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Plików Cookie.